FIRMA JEST NICZYM
BEZ ODPOWIEDNICH LUDZI

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia oraz dbałość o bezpieczeństwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby Klienta i rozumiejącą Jego możliwości. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, realizując go z pasją i zaangażowaniem w atmosferze przyjaznych relacji.

Uczciwość i zaufanie, troska o ludzi oraz wspólne dążenie do doskonałości sprawia, że jesteśmy silni i zorientowani na sukces – nasz i naszych Klientów.

Firma 3S IT Sp. z o.o. to Zespół pasjonatów z bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem w rozwój nowych technologii. Staramy się być dwa kroki przed naszymi Klientami dostarczając rozwiązań „szytych na miarę”.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest świadczenie usługi outsourcingu IT oraz projektowanie i wdrażanie szerokopojętnych multimediów. Własny dział programowania nastawiony jest na realizacje projektów indywidualnych, spersonalizowanych do potrzeb Klienta.

Dział R&D pracuje nad prototypami produktów oraz integruje obecne dostępne technologie tworząc zupełnie nową przyszłość. Rozwiązania, które projektujemy i wdrażamy cieszą się powodzeniem u odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy nowe standardy na wielu płaszczyznach.
Otwartość na nowości oraz chęć dostarczenia rozwiązania Klientowi sprawia, że jesteśmy zawsze gotowi przystąpić do projektu, który zaczyna się od „ …ale tego nie da się zrobić”. A co możemy zrobić dla Państwa?.

Krzysztof Świątczak

Założyciel i Prezes Zarządu


Od 2007 roku właściciel 3S IT. Od lutego 2014 po wyodrębnieniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa 3S IT Prezes Zarządu w 3S IT Sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe zdobywał prowadząc działalność i równocześnie pracując jako referent ds. budżetowania i analiz na Łódzkim Lotnisku, a następnie jako analityk - informatyk firmie KRAL. Z powodzeniem łączy funkcje Prezesa z ekspertem z zakresu niskich prądów i rozwiązań multimedialnych przy dużych projektach inwestycyjnych na terenie całego kraju. Liczne szkolenia oraz zdobyta praktyka i chęć dalszego rozwoju sprawia, że realizuje kolejne postawione przed sobą i firmą cele

Poznaj nasz zespół:

Zespół 3S IT to grono ambitnych i odważnych osób, które z zaangażowaniem i pasją realizują projekty firmy i bez trudu stawiają czoła nowym wyzwaniom. Gwarantujemy nie tylko duże możliwości rozwoju i poszerzania dotychczasowych kwalifikacji, ale również udział w ciekawych projektach oraz zadania, które mają wpływ na dalszą karierę zawodową naszych Pracowników.

Lidia Kurzyna-Gajewska

Specjalista ds. administracji i kadr


Klaudia Janik

Specjalistka ds. Finansowo - Ksiegowych


Mariusz Kalinowski

Specjalista ds. sprzedaży


Agnieszka Sampolska

Project manager


Michał Juraś

Web developer


Paweł Sagan

Frontend Developer


Adrian Fijałkowski

Grafik Komputerowy


Robert Garnys

Specjalista IT


Adam Kowalski

Specjalista IT


Tomasz Łasica

Młodszy specjalista IT


Jakub Wojciechowski

Wdrożeniowiec


Jarosław Korbel

Wdrożeniowiec - elektromonter