FIRMA JEST NICZYM
BEZ ODPOWIEDNICH LUDZI

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia oraz dbałość o bezpieczeństwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby Klienta i rozumiejącą Jego możliwości. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, realizując go z pasją i zaangażowaniem w atmosferze przyjaznych relacji.

Uczciwość i zaufanie, troska o ludzi oraz wspólne dążenie do doskonałości sprawia, że jesteśmy silni i zorientowani na sukces – nasz i naszych Klientów.

Firma 3S IT Sp. z o.o. to Zespół pasjonatów z bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem w rozwój nowych technologii. Staramy się być dwa kroki przed naszymi Klientami dostarczając rozwiązań „szytych na miarę”.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest świadczenie usługi outsourcingu IT oraz projektowanie i wdrażanie szerokopojętnych multimediów. Własny dział programowania nastawiony jest na realizacje projektów indywidualnych, spersonalizowanych do potrzeb Klienta.

Dział R&D pracuje nad prototypami produktów oraz integruje obecne dostępne technologie tworząc zupełnie nową przyszłość. Rozwiązania, które projektujemy i wdrażamy cieszą się powodzeniem u odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy nowe standardy na wielu płaszczyznach.
Otwartość na nowości oraz chęć dostarczenia rozwiązania Klientowi sprawia, że jesteśmy zawsze gotowi przystąpić do projektu, który zaczyna się od „ …ale tego nie da się zrobić”. A co możemy zrobić dla Państwa?.

Krzysztof Świątczak

Założyciel i Prezes Zarządu


Zalożyciel i Prezes Zarządu firmy 3S IT Sp. z o.o. Słuchacz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwszy program ułatwiający współpracę wielu podmiotów zaangażowanych w realizację duzego projektu stworzył pracując na łódzkim lotnisku jako analityk finansowy w 2008 roku. Posiada bogate doświadczenie przy realizacji dużych inwestycji w zakresie multimediów oraz intergracji systemów informatycznych. Wykorzystując najnowsze technologie oraz doświadczenie projektuje rozwiązania Digital Signage, które ułatiwają prace poprzez optymalizacje procesów. Jest współautorem wielu dedykowanych rozwiązań, które znalazły zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach. Liczne szkolenia oraz zdobyta praktyka i chęć dalszego rozwoju sprawia, że realizuje kolejne postawione przed sobą i firmą cele