FIRMA JEST NICZYM
BEZ ODPOWIEDNICH LUDZI

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia oraz dbałość o bezpieczeństwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby Klienta i rozumiejącą Jego możliwości. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, realizując go z pasją i zaangażowaniem w atmosferze przyjaznych relacji.

Uczciwość i zaufanie, troska o ludzi oraz wspólne dążenie do doskonałości sprawia, że jesteśmy silni i zorientowani na sukces – nasz i naszych Klientów.

3S IT Sp. z o.o. wykorzystuje i sprzedaje nowoczesne narzędzia IT o najwyższej jakości do zaspokojenia potrzeb biznesowych Klientów. Firma wspiera obszar IT w działalności Klienta lub oferuje kompleksową obsługę, w tym także tworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych.

Nadrzędnym celem świadczonych przez nas usług jest automatyzacja i optymalizacja zadań realizowanych w organizacji Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Krzysztof Świątczak

Założyciel i Prezes Zarządu


Od 2007 roku właściciel 3S IT. Od lutego 2014 po wyodrębnieniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa 3S IT Prezes Zarządu w 3S IT Sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe zdobywał prowadząc działalność i równocześnie pracując jako referent ds. budżetowania i analiz na Łódzkim Lotnisku, a następnie jako analityk - informatyk firmie KRAL. Z powodzeniem łączy funkcje Prezesa z ekspertem z zakresu niskich prądów i rozwiązań multimedialnych przy dużych projektach inwestycyjnych na terenie całego kraju. Liczne szkolenia oraz zdobyta praktyka i chęć dalszego rozwoju sprawia, że realizuje kolejne postawione przed sobą i firmą cele

Poznaj nasz zespół:

Zespół 3S IT to grono ambitnych i odważnych osób, które z zaangażowaniem i pasją realizują projekty firmy i bez trudu stawiają czoła nowym wyzwaniom. Gwarantujemy nie tylko duże możliwości rozwoju i poszerzania dotychczasowych kwalifikacji, ale również udział w ciekawych projektach oraz zadania, które mają wpływ na dalszą karierę zawodową naszych Pracowników.

Anna Karczyńska

Specjalistka ds. finansowo-kadrowych


Klaudia Janik

Asystentka zarządu


Michał Juraś

Web developer


Paweł Sagan

Frontend Developer


Mariusz Kalinowski

Specjalista ds. sprzedaży


Robert Drożdż

Specjalista IT


Adam Kowalski

Specjalista IT


Tomasz Łasica

Młodszy specjalista IT


Jarosław Korbel

Wdrożeniowiec - elektromonter


Jakub Wojciechowski

Specjalista IT


Jakub Szczepański

Projektant instalacji NN